acil toner dolum

ÇALIŞMA ŞARTLARI

 1. Siyah Laser Toner Dolumu : FİYAT SORUNUZ - Renkli Laser Toner Dolumu FİYAT SORUNUZ. Bu fiyatlar standart olarak Maksimum 2000 Sayfa ve altı sayfa kapasitesine sahip tonerler için geçerlidir. Yüksek kapasiteli tonerlerin dolumları için farklı fiyat tarifeleri uygulanmaktadır.

 2. Siyah inkjet Kartuş Dolumu : FİYAT SORUNUZ - Renkli inkjet Kartuş Dolumu : FİYAT SORUNUZ. Bu fiyatlar standart olarak Maksimum 500 Sayfa ve altı sayfa kapasitesine sahip inkjet kartuşlar için geçerlidir. Yüksek kapasiteli inkjet kartuşların dolumları için farklı fiyat tarifeleri uygulanmaktadır.

 3. Ödemeler peşin ve nakit olarak kabul edilmektedir. Vadeli toner dolumu yoktur. 

 4. Tüm kartuş ve Toner dolumlarımız Her türlü işçilik ve malzeme hatasına karşı %100 Garantili olup her türlü sorunda adresinizde hizmet verilmektedir. Her Türlü Sorunda Bizimle irtibata Geçmenizi Önemle Rica Ediyoruz.

 5. Adres teslim Toner ve Kartuş dolum hizmetimiz Bahçelievler, Bakırköy, Güngören, Küçükçekmece, Bağcılar ilçelerini kapsamaktadır. Diğer ilçeler için lütfen bilgi alınız. 

 6. Prensip olarak müşterilerimizin kendi tonerlerine dolum yapmaktayız. bu nedenle dolum yapılacak tonerin sağlan olması gerekmektedir. (Normal şartlarda toner ömrü 3-5 dolum olarak hesap edilmekle birlikte kullanıma bağlı olarak daha fazla dolum yapılıp kullanılabilmektedir.)

 7. Takas (boş toner verip dolu toner alarak) ile hızlı toner dolumu yaptırmak isterseniz tonerinizin tekrar dolum yapılacak seviyede sağlam olmalıdır. Tonerinizin drum veya diğer parçalarınızn sağlam olmaması durumunda toneriniz 2. el sağlam boş toner ile değiştirilecek ve ücreti alınacaktır.

 8. Toner teslimatlarının sorunsuz olması için adresinizin tam ve eksiksiz olması gerekmektedir. 

 9. Toner ve kartuş dolumları için adresinizi bize  SMS /Whats App / GSM telefon  / Sabit telefon  veya E-Posta  ile aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

 10. Tüm dolum yapılan tonerlerimiz test edilmiş olup sorunsuz çalıştığı test kağıdı ile birlikte verilmektedir.

 11. Dolumunu yaptığımız tüm tonerler tam kapasite doldurulmuş olup kesinlikle eksik doldurma söz konusu değildir. Bu nedenle erken bitme durumları ancak çıktı alınan kağıtlardaki yazı yoğunluğu ile alakalıdır.

E-Posta : emec_sefer@hotmail.com
Tel: 0538 680 13 72
Gsm: 0538 680 13 72